§ O NAS

Chcąc przywołać aromaty przeszłości i zachować je przed zapomnieniem, stworzyliśmy restaurację z miłością do tradycyjnej warszawskiej, przedwojennej kuchni, serwowanej w nieco awangardowej odsłonie. Inspiracją był polski dla nas rodzinny dom, smaki i zapachy, które każdy z nas może pamiętać z dzieciństwa. Wszystkie nasze dania przygotowywane są według oryginalnych tradycyjnych receptur i na bazie wysokiej jakości produktów. To miejsce, do którego chce się wracać.

Nad estetyką restauracji oraz menu czuwają właściciele – Łukasz i Kuba,  pasjonaci kuchni i miłośnicy jedzenia. Wyznają zasadę, że w kuchni ogranicza nas tylko wyobraźnia, stąd też tradycyjne polskie dania podawane są w restauracji z nowoczesnymi akcentami. Wspólnie dbają o to, aby każde potrawy były najwyższej jakości, a ich smaki – zapadały w pamięć.

W naszej restauracji oprócz podstawowego menu serwujemy codziennie także śniadania oraz lunche. Menu lunchowe jest przygotowywane codziennie. Każdego dnia inne, zawsze świeże, niezmiennie pyszne. Oferujemy także szeroki wybór tradycyjnych alkoholi. Począwszy od piwa z lokalnych browarów przez wyborne nalewki, a skończywszy na wysokoprocentowym bimbrze i śliwowicy.

Klub Prawnika jest także doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, warsztaty kulinarne, czy też na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. W restauracji jest VIP room w pełni przystosowany do spotkań na wysokim szczeblu.

Ponad to, restauracja weszła w kooperatywę z znanym blogiem kulinarnym „Domena smaku”. Wspólnie z autorem bloga Klub Prawnika organizuje cykliczne warsztaty zdrowego i świadomego gotowania.

Zapraszamy Państwa do odkrywania na nowo polskich smaków!